Program SOS
Z radością informujemy, że nasza szkoła zakwalifikowała się do programu zapobiegania zachowaniom samobójczym wśród młodzieży „SOS”, którego organizatorem jest Pracownia Profilaktyki Młodzieżowej „Pro-M” Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Celem programu jest ograniczenie liczby samobójstw i prób samobójczych poprzez zwiększenie wiedzy uczniów na temat depresji oraz wzmocnienie przekazu, że depresję można skutecznie leczyć, podobnie jak inne choroby.
