Informacja Administratora

Nauczanie zdalne

Dyżury pracowników PPP nr 6 w Łodzi

W okresie ferii zimowych Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 6 w Łodzi zaprasza do korzystania z infolinii dla dzieci, młodzieży, rodziców / opiekunów i nauczycieli. Poradnia udziela wsparcia pod numerem 530 555 496 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.

Ponadto w Poradni dyżurują pracownicy dostępni pod numerem 511 950 832.

Szkoła jest benficjentem projektu Zdalna Szkoła +

Szkoła Podstawowa nr 10 w Łodzi jest beneficjentem projektu ,,Zdalna Szkoła+ -wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej" to projekt realizowany przez Urząd Miasta Łodzi, dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Plakat Miasto Łódź realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Zdalna Szkoła plus w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej"

Infolinia dla rodziców i nauczycieli uczniów klasIV- VIII

Harmonogram dyżurów konsultantów i doradców metodycznych w dniach 26.10. – 30.10.2020 r.

Dyżury poradni

Komunikat Ministra Edukacji i Nauki

Szanowni Państwo,

od soboty, 24 października obowiązują nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Uczniowie klas IV - VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną. Zawieszenie zajęć stacjonarnych dla tych uczniów potrwa do niedzieli, 8 listopada br.

Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian. Stacjonarnie pracują również szkoły w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych i młodzieżowych ośrodkach socjoterapii. Dyrektorzy szkół specjalnych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych będą mogli sami w tym okresie decydować o trybie nauczania w klasach IV-VIII szkół podstawowych i w szkołach ponadpodstawowych.

Szczegóły dotyczące zmian w funkcjonowaniu szkół i placówek znajdą Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne.

Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki

Kształcenie na odległość

Plakat Łódź wspiera uczniów podane są nazwy poradni, godziny dyżurów i telefony kontaktowe.

Ksztalcenie na odległość poradnik dla szkoł.

Kompendium bezpieczeństwo dzieci i młodzieży on-line.

Infolinia dla rodziców konsultanci i doradcy metodyczni.

Infolinia dla Rodziców - poradnie.

Harmonogram dyżurów on-line nauczycieli.

Zarządzenie dyrektora SP10 w sprawie nauczania zdalnego.

Informacja dla Rodziców - wyciąg na podstawie wytycznych MEN.

Zarządzenie procedury COVID 29.05.2020.

SP10 procedura bezpieczelstwa na czas pandemii.

SP10 oświadczenie i deklaracja rodzica.

SP10 Procedura organizacji konsultacji.

SP10 procedura komunikowania na drodze nauczyciel a dyrektor nauczyciel a rodzic na czas pandemii.

SP10 procedura postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia covid-19 u ucznia.

SP10 upoważnienie do odbioru dziecka z zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

Komunikat - egzamin ósmoklasisty.

Informacja o egzaminie ósmoklasisty - czerwiec 2020.