" Lesen macht Spaß"
W dniu 28 maja 2026 r. odbył się w naszej szkole konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim " Lesen macht Spaß". W konkursie wzięło udział 13 uczniów, którzy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności językowych oraz piękną interpretację przygotowanych tekstów.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Martyna Michalak kl. 8b
II miejsce – Maksym Cherkasov kl. 8a
III miejsce – Marcel Bielecki kl. 7a
Wyróżnienia otrzymali:
• Arkadiusz Godlewski kl. 7a
• Martyna Zgoła kl. 8b
Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję.
Katarzyna Maciążak
